KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14733260
nr 1473 3260
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, modell. Bildmått: 21x16, yttermått inklusive ram: 45x34 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 6 juni 2022
kl 19:40:31
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr